Komputery i oprogramowanie

Komputery są częścią codziennego życia. W domu, pracy, szkole i wszędzie gdzie się nie znajdziemy. Bez najnowszej technologii dzisiejszy styl życia i komunikacja międzyludzka nie wyglądałby tak jak teraz.Tutaj dzięki zdobyczy najnowszych technologii wyszykiwania w Kelkoo, mamy pewność,że znajdziesz czego potrzebujesz, aby utrzymać swój obecny sprzęt komputerowy w jak najlepszym stanie. Dajemy Ci dostęp do najnowszego oprogramowania i pomoc w wyborze. A jeśli nie możesz znaleźć to, czego chcesz? Prawdopodobnie nie istnieje.

Sprzęt komputerowy

Tutaj znajdziesz tanie produkty komputerowe i akcesoria. Zobacz najpopularniejsze systemy PC, notebooki,porównaj ceny i wybierz coś dla siebie z Kelkoo.

Obudowy i zasilacze

Składając wymarzony komputer zwracamy baczną uwagę na rodzaj procesora, wydajność karty graficznej, funkcjonalność płyty głównej, czy wygląd obudowy, często zapominając o doborze odpowiedniego zasilacza. Przed zakupem jakiegokolwiek komputera trzeba zadać sobie pytanie do czego będzie używany.Sprawdź produkty znanych producentów i kup po rozsądnej cenie!

Karty graficzne i kontrolery

Karty graficzne oraz karty muzyczne są podstawowym elementem każdego komputera i bez nich komputer nie może działać poprawnie. Jednak, tak jak pozostałe komponenty peceta również i je powinniśmy wybierać starannie, powinny być one dobrze dopasowane do stawianych przez nie zadań.Zapoznaj się z ofertami od najlepszych sprzedawców i wybierz najlepszy produkt po konkurencyjnej cenie z Kelkoo!

Części komputerowe

Procesor, zwany też jednostką centralną, jednostką obliczeniową, bądź krótko po prostu CPU , jest najważniejszą częścią komputera. Podstawowym kryterium wyboru płyty głównej jest to, z jakim procesorem ma współpracować, zaś chłodzenie jest tutaj niezbędnym dodatkiem.Przyjrzyj się naszym kategorią poniżej i wybierz odpowiednie elementy aby przyśpieszyć swój komputer.

Napędy i pamięć przenośna

W naszych kategoriach znajdziesz o wiele więcej podzespołów takich jak Serwery i Dyski twarde bez których dzisiejszy komputer nie może się obejść. Multimedia zajmują coraz więcej miejsca na dysku twardym. Jednak kupując nowy napęd, warto zwrócić uwagę nie tylko na jego pojemność. Sprawdź nasze kategorie i znajdź odpowiedni sprzęt z Kelkoo

Produkty multimedialne

Produkty multimedialne stanowią niezwykle istotną część nowoczesnej technologii. Sprawdź najnowsze gadżety i niezbędne dodatki komputerowe. Porównaj ceny od najlepszych sklepów i kup z Kelkoo.

Pamięć operacyjna i przenośna

Pamięć RAM jest bardzo istotnym i jednym z podstawowych podzespołów komputerowych. To miejsce w którym komputer tymczasowo przechowuje poszczególne dane. Im więcej pamięci zainstalujemy w komputerze, tym praca stanie się efektywniejsza i co za tym idzie bardziej wydajna.